Series
Ratings
1006
In Your Brilliant SeasonRated ★ 2.0
Boyfriend on DemandRated ★ 0.5
I'll Give You the UniverseRated ★ 1.5
The MaidRated ★ 1.0
Fated HeartsRated ★ 2.0
Legend of the Female GeneralRated ★ 3.0
Unique LadyRated ★ 0.5
Lady Revenger Returns From the FireRated ★ 1.0
A Dream Within a DreamRated ★ 2.5
Coroner's DiaryRated ★ 2.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 1.5
The Princess's GambitRated ★ 1.0
Bright EyesRated ★ 0.5
Love Song For IllusionRated ★ 2.5
Sweet TrapRated ★ 1.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
Something About 1% (Director's Cut)Rated ★ 1.0
I-LAND Season 2Rated ★ 1.0
I-LANDRated ★ 1.5
국가수사본부Rated ★ 3.0