Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0

The ClientRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0

WishRated ★ 5.0

SilencedRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0

Tidal WaveRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0

My Sassy GirlRated ★ 4.0

SunnyRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0

SecretRated ★ 5.0