Movies
Ratings
302
FoxcatcherRated ★ 4.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0

Art of FightingRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0

Kick the MoonRated ★ 4.0

The Divine WeaponRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0

Fast FiveRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5

HauntersRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0