Movies
Ratings
174
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0

My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5