Series
Ratings
19
Satisfaction Season 2Rated ★ 2.5
Satisfaction Season 1Rated ★ 3.0
Zettai KareshiRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 5.0

Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5

Nodame CantabileRated ★ 4.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0

Three DaysRated ★ 2.0

SandglassRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5