Series
Ratings
318
AemaRated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Fairy Tail 100 Years QuestRated ★ 3.0

Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Idol: The CoupRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
すいかRated ★ 4.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.0
Song of the BanditsRated ★ 2.5