Series
Ratings
33

Money's WarfareRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
Be ArrogantRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.5

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.5
Mr. BackRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5

Angel EyesRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0