Movies
Ratings
297

ArrivalRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0

Fabricated CityRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 4.0

WishRated ★ 4.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0

Radio StarRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5

Mr. SocratesRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5

Fists of LegendRated ★ 3.0

Midnight RunnersRated ★ 4.0