Series
Ratings
75
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0

Rustic PeriodRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Melody of LoveRated ★ 5.0
Full House Take 2Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0