Movies
Ratings
142
SaltRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0

HauntersRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 4.0

Cold EyesRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 4.0

SunflowerRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0