Titles you rated


SWITCHRated ★ 3.5
GentlemanRated ★ 2.0

The First Slam DunkRated ★ 4.5

Three Thousand Years of LongingRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0

ONE PIECE FILM REDRated ★ 1.5
Don't Forget I Love YouRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 4.0
DecibelRated ★ 2.0
The MenuRated ★ 3.5

DittoRated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0

FallRated ★ 2.0

ConfessionRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
My Best Friend's BreakfastRated ★ 4.0
Black AdamRated ★ 3.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0

Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5