Series
Ratings
27

Attack on TitanRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 4.5