Series
Ratings
35
Likeable or NotRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
You Are My DestinyRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0