Series
Ratings
39
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5

GachiakutaRated ★ 3.5
원피스 31기Rated ★ 3.5

My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 3.5

Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 3.5

Dan Da DanRated ★ 3.5
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0

Kaiju No. 8Rated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 3.5