Series
Ratings
676
K-POP 더 비기닝: SMTOWN 30Rated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 2.5
Pingu in the City 2Rated ★ 2.0
Busted! Season 2Rated ★ 1.5
Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 3.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
Pingu in the CityRated ★ 2.5
Pingu at the Wedding PartyRated ★ 4.0
Pingu Season 3Rated ★ 4.0
Pingu Season 2Rated ★ 4.0
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 2.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0
Mr. Osomatsu Season 4Rated ★ 2.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5

My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Hare+Guu FinalRated ★ 3.5
Hare+Guu DeluxeRated ★ 4.0