Movies
Ratings
668
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.5
A Dog's JourneyRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5

The Invisible GuestRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0

I, The ExecutionerRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 4.0

BallerinaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5