Series
Ratings
54
Tour de France: Unchained Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Baymax!Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5

Cowboy BebopRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0