Series
Ratings
249
FlexxCopRated ★ 2.5
Military Prosecutor DobermanRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Defending JacobRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Your HonorRated ★ 2.5
ONE: High School HeroesRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 2.5
Cabbage Your LifeRated ★ 3.0
Patrick MelroseRated ★ 4.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5