Series
Ratings
63
X-Men '97 Season 1Rated ★ 5.0
Wonder ManRated ★ 4.5
The Flash Season 5Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Ultimate Spider-Man Vs. the Sinister 6 Seson 4Rated ★ 4.0
Ultimate Spider-Man Season 3: Web WarriorsRated ★ 5.0
Marvel's Ultimate Spider-ManRated ★ 4.5
Marvel's Ultimate Spider-ManRated ★ 4.0
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.0
THE iDOLM@STER SideMRated ★ 2.0
아이돌 마스터 신데렐라 걸즈 극장Rated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.0
The iDOLM@STERRated ★ 4.0
fact iN starRated ★ 3.5

Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
GAMERA -Rebirth-Rated ★ 3.5