Movies
Ratings
599
Margin CallRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5

Porco RossoRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Omniscient ReaderRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 3.5

Take This WaltzRated ★ 5.0

Begin AgainRated ★ 3.5
The MachinistRated ★ 3.0

SnowpiercerRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The GameRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Raging BullRated ★ 5.0