Series
Ratings
11
The Judge ReturnsRated ★ 0.5
Doona!Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 1.5
New Recruit Season 2Rated ★ 2.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5