Series
Ratings
178
AemaRated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
JeongnyeonRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 4.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5