Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
HanaRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5

A Man of ReasonRated ★ 1.5

AlienoidRated ★ 3.5
The FireflyRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Amagi PassRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
Love on DeliveryRated ★ 3.0

The Boy and the HeronRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.5
The Great BeautyRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.5