Titles you rated
SouthpawRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0

PunchRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0

The Divine FuryRated ★ 1.5
LoganRated ★ 4.5

I Saw the DevilRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0

MossRated ★ 4.0