Movies
Ratings
520
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
In the Shadow of the MoonRated ★ 1.0
JokerRated ★ 2.0
ReplicasRated ★ 2.0
The Divine FuryRated ★ 1.5
MetamorphosisRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0