Series
Ratings
101
The FlashRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
The FlashRated ★ 2.0

DexterRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 2.0

DexterRated ★ 3.5

DexterRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 1.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.5

DexterRated ★ 3.5

DexterRated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5
White CollarRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 3.0
GokusenRated ★ 2.0

DexterRated ★ 4.5

DexterRated ★ 4.5