Movies
Ratings
151
RedRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0

Hana and AliceRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 3.5

The ClassicRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0

50/50Rated ★ 4.0

MotherRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5