Movies
Ratings
215
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5