Series
Ratings
161
Battle of FatesRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
QueenmakerRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5