Movies
Ratings
31
New WorldRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 3.5

We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5

The MercilessRated ★ 3.5

The UnjustRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0