Movies
Ratings
38

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0

MinionsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0

A Hard DayRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0

VeteranRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0