Titles you rated
Ip ManRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
George of the JungleRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 1.0

A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The CaveRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0

ShrekRated ★ 5.0