Series
Ratings
115
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Wild BabiesRated ★ 3.5

My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 4.0