Series
Ratings
42
PinocchioRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5

Queen of AmbitionRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5

IljimaeRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.0