Movies
Ratings
1006
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0

Kisaragi StationRated ★ 2.0

ImmaculateRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5

Beau Is AfraidRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5

Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5
PearlRated ★ 4.0

Late Night With the DevilRated ★ 3.5