Movies
Ratings
71
Moving For WordRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 2.5

FluRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5

The PriestsRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.5

MoneyRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0

UnbowedRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5