Movies
Ratings
1796
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 2.5
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
Saw XRated ★ 2.5
V/H/S/BeyondRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ThesisRated ★ 3.5
Fear Street: Prom QueenRated ★ 2.0
Scream 6Rated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
The SandRated ★ 1.0
Cannibal HolocaustRated ★ 2.0

Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 2.5
Gintama: The FinalRated ★ 3.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.0