Movies
Ratings
2863
Vampires SuckRated ★ 3.0
Crime 101Rated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
The RoomRated ★ 3.5
The Accountant 2Rated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.0
HostilesRated ★ 4.0
True RomanceRated ★ 3.5

BugoniaRated ★ 3.0
The Curse of the DragonRated ★ 3.5
Eastern PromisesRated ★ 3.5
The RIPRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
No Good DeedRated ★ 2.0
Into the WildRated ★ 4.5
NurembergRated ★ 3.5