Series
Ratings
36
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5

Angel EyesRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
おせんRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0

The HeirsRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0