Series
Ratings
73
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0

Lunch QueenRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
RobberRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0