Series
Ratings
531
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 2.5
Unsolved CasesRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.0

SKY CastleRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 1.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0

Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 2.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 0.5
HERO2014Rated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 0.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0