Series
Ratings
12
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0

The Beauty InsideRated ★ 3.5

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5