Titles you rated
The Last FrontierRated ★ 2.5
MediumRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
True Detective: Night CountryRated ★ 3.5
L'éclipseRated ★ 1.0
WaywardRated ★ 3.5
The Crow GirlRated ★ 3.0
MurderbotRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
SmokeRated ★ 2.5
Graveyard Season 2Rated ★ 3.5
The EternautRated ★ 3.0
Murder MindfullyRated ★ 3.5
ReservatetRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 3.0
BallardRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5