Series
Ratings
38
Fear NewspaperRated ★ 2.5
From Now On We Begin EthicsRated ★ 4.0
deleRated ★ 4.0
Kyojo 2Rated ★ 4.0
KeraRated ★ 4.5
JinxedRated ★ 4.5
KyojoRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0
ハムラアキラ~世界で最も不運な探偵〜Rated ★ 4.0

Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Yuru Camp△Rated ★ 4.0
BG: Personal BodyguardRated ★ 4.0
BG: Personal BodyguardRated ★ 4.0
The Road to Red Restaurant Season 1Rated ★ 4.0
The Detective is Way AheadRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Unsolved CasesRated ★ 3.5
Alibi BreakerRated ★ 3.0
Gintama: Mitsuba ArcRated ★ 3.0