Movies
Ratings
704
The Brand New TestamentRated ★ 3.5

Death NoteRated ★ 0.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 1.0
The OmenRated ★ 1.0
The HairdresserRated ★ 3.0

Love, LiesRated ★ 1.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 3.0

Voice of a MurdererRated ★ 2.5

The Divine WeaponRated ★ 1.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 0.5
Die Another DayRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
TedRated ★ 2.0
Cars 2Rated ★ 2.0