Series
Ratings
31
Tokyo Mew Mew New Season 2Rated ★ 0.5
Tokyo Mew Mew NewRated ★ 0.5
Mew Mew PowerRated ★ 5.0
Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 5.0
Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 5.0
데스노트Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0

Family Outing Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Shugo Chara! Party!Rated ★ 0.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0

HorimiyaRated ★ 5.0