Series
Ratings
124
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Skam France Season 6Rated ★ 5.0
Skam France Season 5Rated ★ 4.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Waka Okami wa Shōgakusei!Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Skam France Season 4Rated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5