Movies
Ratings
212
PushRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 2.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
ElektraRated ★ 2.0
JumperRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
CatwomanRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0