Movies
Ratings
1914
The King's WardenRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Grand Maison ParisRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
My Big Fat Greek Wedding 3Rated ★ 3.5

Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0

BallerinaRated ★ 2.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Blue BeetleRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0