Movies
Ratings
449
Space SweepersRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 4.0
Little MonstersRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 5.0

Betty BlueRated ★ 5.0
The Lazarus EffectRated ★ 2.0
BuriedRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 2.0

Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0